Yükleniyor...Lütfen bekleyiniz

DGR Yazılım & Bilişim

DGR Yazılım 2018 yılında, ülkemizde yazılım sektörüne yapılan yetersiz yatırım neticesinde oluşan piyasa açığını kapatmak,müşteri memmuniyeti sağlamak amacıyla Gaziantep'te kurulmuştur. DGR Yazılım gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı müşterilerine,ihtiyacı olan danışmanlık,reklam ve yazılıma dair her hizmeti eksiksiz verebilmektedir.

Şirketimiz çalışmaları esnasında, olaya müşterilerimizin baktığı pencereden bakmayı amaçlar.Bu sayede müşterinin isteği daha rahat anlaşılır, çözüm daha rahat ve daha sonuç odaklı olur.

  Başlangıç
  Görüşme
  Mail ile Örnek Tasarım
  Sizi Arayalım
  Beraber Çalışalım

Yazılım Geliştirme

sh_about_img_1

Müşterilerimizin kuralları sürekli değişen iş ortamlarına adapte olabilmek için, günlük, hatta saatlik güncellemeler ile tüm yazılımlarımızı her an canlı tutuyoruz. Büyük ölçekli web yazılımlarından mobil uygulamalara, yüksek işlem hacimli dağıtık uygulamalardan web servislerine, geniş bir kapsamda yazılım çözümleri sunuyoruz.

Yazılım geliştirme tecrübelerimizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Sorunların tespiti, süreç analizi, çözüme dair öneriler ve yazılım geliştirme alanındaki teknik desteğimiz ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Özellikle büyük ölçekli ve özelliklerin çok sık değiştiği, yönetilebilirliği yüksek yazılımların geliştirilmesi konusundaki tecrübelerimizi son teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize sunuyoruz.

sh_about_img_2

 

Bizimle iletişime geçin